Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kachničky TUBBZ Kachnička TUBBZ Mass Effect – Garrus Vakarian (First Edition)

Kachnička TUBBZ Mass Effect - Garrus Vakarian (First Edition)

SKU: 66134
643 

Sběratelská kachnička TUBBZ v podobě Garruse Vakariana z herní série Mass Effect bude ozdobou každé koupelny i sbírky. Jde o první edici - označení First Edition nese kachnička na své spodní straně a krabička je označena nálepkou. Kachní Turian je dodáván ve stylové černé vaničce s logem Mass Effect. Vaničku využijete jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem).

Kachnička TUBBZ Mass Effect - Garrus Vakarian (First Edition) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ Mass Effect - Garrus Vakarian (First Edition)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.