Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Lamentations of the Flame Princess Random Esoteric Creature Generator

Random Esoteric Creature Generator

SKU: 66726
317 

Random Esoteric Creature Generator je příručka pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. Looking to instill a little fear in your game? Then look no further! Nothing brings the thrill – and terror – of discovery to a game like new monsters. Faced with the unknown, mighty-thewed heroes tremble in their hauberks, wizened wizards fumble with their spell books, and even the most audacious of rogues hesitate before plunging into battle. Nevermore worry that your players have memorized every monster’s stat, power and weakness. Nevermore resort to tired fantasy clichés, and worn out monsters fought a thousand times before. The Random Esoteric Creature Generator ensures that each monster your PCs cross is unique, unexpected, and best of all - unknown. With an unlimited number of horrific combinations, this is the last monster book you will ever need. Bring terror back to the table with the Random Esoteric Creature Generator!

Random Esoteric Creature Generator na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRandom Esoteric Creature Generator

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.