Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Šněrovačky Úzký korzet Tauriel, hnědý

Úzký korzet Tauriel, hnědý

SKU: 66726
1. Velikost

S/M

2. Velikost

L/XL

495 

Nechte vyniknout své přednosti pomocí úzkého korzetu Tauriel, který podtrhne vaši postavu. Nejen že si jej můžete vzít k historickému kostýmu, ale hodí se také k běžnému nošení. Doplní váš outfit, ať už se chystáte do boje, na procházku po lesích nebo jen na cestu do práce k šatům či k sukni a halence. Úzký korzet je ušitý z dyftýnu (100% bavlny) a nabízíme jej ve dvou velikostech. Díky bočnímu šněrování se krásné přizpůsobí každé ženské postavě. Zapínání korzetu je řešeno pomocí čtyř kovových háčků, které jsou elegantně ukryty pod látkou na zadní straně.

Úzký korzet Tauriel, hnědý na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíÚzký korzet Tauriel, hnědý

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Glum: Komplexní analýza charakteru

Glum je jednou z nejvýznamnějších postav v Tolkienově fantasy literatuře. Jeho komplexní charakter umožňuje čtenářům se ztotožnit s jeho vývojem. Je to skřet, jehož neustálý vnitřní boj mezi dobrem a zlem je fascinující a nezapomenutelný.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?