Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pravidla a příručky Anabáze pouštního anděla

Anabáze pouštního anděla

SKU: 66334
249 

Dobrodružství pro Jeskyně a draky s konverzí do Old-School Essentials pro postavy na 1. až 3. úrovni. Čarovná létající loď Pouštní anděl se dnes pokusí překonat nezmapované Velké písečné moře. Vahídská obchodní společnost přesvědčila dostatek kupců, aby loď zaplnili kořením, hedvábím i trochou toho podivnějšího zboží... Anabáze Pouštního anděla je jednorázové dobrodružství pro postavy na 1. až 3. úrovni. Dobrodruzi se plaví pouští na létající lodi. Možná jako cestující, možná jako ochranka. Dobrodružství je lineární, koncipované jako sekvence událostı́, které jsou ovšem otevřené a je možné je částečně vybírat. Jde o mix především bojových a sociálních situací.

Anabáze pouštního anděla na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAnabáze pouštního anděla

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Smrtící plamínky

Bludičky jsou příbuzné rusalek a divoženek. Ovládají kouzla a před lidmi se zjevují v podobě mihotavého plamínku nad zemí. Ve skutečnosti se však jedná...

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.