Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Průvodci Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – The Art Of Eorzea – Another Dawn

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - The Art Of Eorzea - Another Dawn

SKU: 66726
1055 

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - The Art Of Eorzea - Another Dawn je anglická kniha a nejnovější edice oficiálního art booku k videohře Final Fantasy XIV! Kniha je v angličtině. A new edition of the first official art book for Final Fantasy XIV, boasting over 1,000 pieces of full-color artwork, along with comments from the developers and an exclusive bonus item code! (NOTE: E-book edition does not include bonus item code.) Featuring artwork from character designer Akihiko Yoshida and the Final Fantasy XIV art team, A Realm Reborn: TheArt of Eorzea –Another Dawn– collects the illustrations created throughout the process of developing the groundbreaking online game. This 300-page, full-color volume showcases beautiful concept designs, environment artwork, sketches and more, accompanied by production notes and comments from the artists. Includes an exclusive bonus item code for an in-game Wind-up Enterprise minion! The first volume in the line of Final Fantasy XIV official art books.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - The Art Of Eorzea - Another Dawn na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFinal Fantasy XIV: A Realm Reborn - The Art Of Eorzea - Another Dawn

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Santa Claus a Krampus: mezi vánočními legendami a mimozemskými tajemstvími

Prozkoumejte hloubku vánočních legend: Odhalujeme skryté spojitosti mezi tradičními postavami jako jsou Santa Claus a Krampus a možnými paralelami v mimozemské mytologii, které přinášejí nový pohled na tyto oblíbené vánoční postavy.

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.