Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kufry a boxy Safe & Sound Magnetický box – Strike Force Sci-fi (zadní magnet)

Magnetický box - Strike Force Sci-fi (zadní magnet)

SKU: 66134
929 

Magnetický box v podobě vesmírné lodi je určen pro přepravu a úschovu figurek a miniatur. Box má připevněnou kovovou desku o tloušťce 0,5 mm na spodní a vnitřní zadní straně krabice. Díky tomu vaše namagnetované figurky budou držet na svém místě při přepravě i jakékoliv jiné manipulaci. Dva suché zipy udržují box bezpečně uzavřený. Box umožňuje ukládání a přenášení miniatur o výšce až 125 mm. Na vnitřní zadní straně můžete připevnit i pár figurek, které jsou vyšší než 125 mm. Vnější rozměry krabice: 412 mm x 275 mm x 130 mm.

Magnetický box - Strike Force Sci-fi (zadní magnet) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMagnetický box - Strike Force Sci-fi (zadní magnet)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.