Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Zombicide (second edition): The Boys Pack #1: The Seven

Zombicide (second edition): The Boys Pack #1: The Seven

SKU: 66726
956 

Rozšiřující sada The Boys Pack #1: The Seven pro hororovou deskovou hru Zombicide (second edition) přidává postavy z ikonického seriálu The Boys. Sada obsahuje 7 miniatur přeživších (Homelander, Queen Maeve, The Deep, Black Noir, Starlight, A-Train a Soldier Boy), 7 ID karet, 7 referenčních karet Ultimate Skill a příručku s pravidly. Rozšíření je v angličtině.

Zombicide (second edition): The Boys Pack #1: The Seven na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíZombicide (second edition): The Boys Pack #1: The Seven

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.