Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Kde bydlí duchové

Podle nejnovějších průzkumů se zjistilo, že příčinou výskytu duchů jsou přinejmenším čtyři aspekty.

  • 1. Problematické vztahy v rodině, které přetrvávají několik generací a jdou takříkajíc až za hrob. jsou specifické především nevyřešené spory mezi jednotlivci, které sahají hluboko do minulosti.
  • 2. Smrt někoho z rodiny, kdo z tohoto světa odcházel nesmířen a silně vázán na pozemský svět. Po smrti tento člověk zpravidla zůstává v místě, kde žil nebo v blízkosti známého člověka.
  • 3. Nevhodně situované místo pro stavbu. Zde máme na mysli místo s nadměrným výskytem patogenních zón nebo místo, na kterém se v minulosti odehrála tragická příhoda, místo vyzařující negativní energii nebo místo, na němž se kdysi nacházel hřbitov.
  • 4. Provádění spiritistických seancí nebo provádění magických praktik. K výskytu poltergeistů stačí zdánlivě neškodné vyvolávání duchů nebo vlastnit předmět, který měl co do činění se spiritismem nebo spiritistou.

Zapamatujme si tedy, že duchové mohou přilnout k věcem, lidem nebo k nějakému, jim blízkému, místu.

Doporučujeme: IMAGO.cz, TAJEMNO

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Démon zvaný Bazilišek

Jedním z nejhrůznějších mystických stvoření, které bychom našli v legendách východu i západu, je bazilišek. V mystice mnoha národů byl tento tvor symbolem zla,...

Údolí, které nahání hrůzu

Na naší planetě existují místa, která jakoby si pamatovala události, jež se v nich odehrály. Na některých hradech či zámcích se tak ozývají hlasy,...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.