Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG Dead Virtue – Chapter 1: Death Cry of a God

Dead Virtue - Chapter 1: Death Cry of a God

SKU: 66726
364 

Death Cry of a God: Dead Virtue, Chapter 1 obsahuje první část dobrodružství ve stylu 80. a 90. let JRPG v kombinaci s moderní OSR tématikou a designem. Příručka je v angličtině. Death Cry of a God kicks off the Dead Virtue adventure series! Agien, god of the sea, has been killed just moments before the party arrives at their seaside temple. The party must wade through waves of berserk paladins, crazed clerics, and wrathful sea creatures. Ultimately, they must make a choice: attempt to stop the unknown power that just killed a god, or save the fisherfolk who will die at sea if the lighthouse on the island isn t rekindled in time. We wanted to harness the nostalgia of the 80’s and 90’s JRPGs combined with modern OSR themes and design. Run this adventure with your favorite fantasy system. Complete with adventure booklet and pixel art maps, this four part series can fit into your current campaign as side quests or run alone as a complete four part mini-campaign. Designed for any system and any level of party this is easy to prep and run.

Dead Virtue - Chapter 1: Death Cry of a God na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDead Virtue - Chapter 1: Death Cry of a God

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Faustův dům v Praze: Místo plné tajemství a záhad

Faustův dům v Praze je fascinující a tajemné místo plné záhad, které se skrývají za jeho zdmi. Tento historický dům, pojmenovaný po legendární postavě Dr. Fausta, byl domovem mnoha významných osobností včetně alchymistů, lékařů a vědců. Příběhy a legendy, které se o něm vyprávějí, přitahují návštěvníky z celého světa.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.