Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Licencované Stříbrný náhrdelník Harry Potter – Nástupiště 9 a 3/4 s krystaly

Stříbrný náhrdelník Harry Potter - Nástupiště 9 a 3/4 s krystaly

SKU: 64917
2248 

Stříbrný náhrdelník s krystaly v podobě Nástupiště 9 a 3/4 udělá radost malým i velkým fanouškům Harry Pottera. Součástí balení je řetízek 45 cm dlouhý, přívěsek má rozměry 1,5 x 1,5 cm. Dodáváme ve stylové dárkové krabičce.

Stříbrný náhrdelník Harry Potter - Nástupiště 9 a 3/4 s krystaly na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStříbrný náhrdelník Harry Potter - Nástupiště 9 a 3/4 s krystaly

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Magické okolí Starého Plzence

Okolí města Starý Plzenec patří bezesporu k záhadným místům naší vlasti. Mezi domorodci se vypráví pověst o bájném a loupeživém rytíři, který obýval zdejší...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.