Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Figurky Iron Studios Figurka Star Wars – Obi-Wan Kenobi BDS Art Scale 1/10

Figurka Star Wars - Obi-Wan Kenobi BDS Art Scale 1/10

SKU: 66134
5458 

Detailní sběratelská figurka rytíře řádu Jedi Obi-Wan Kenobiho, hrdiny ze stejnojmenného seriálu ze světa Star Wars - Hvězdných válek. Miniatura patří do řady BDS Art od společnosti Iron Studios. Figurka bude ozdobou každé správné sbírky. Miniatura byla zhotovena v měřítku 1:10 a okouzlí vás svými detaily.

Figurka Star Wars - Obi-Wan Kenobi BDS Art Scale 1/10 na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFigurka Star Wars - Obi-Wan Kenobi BDS Art Scale 1/10

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.

Na duchy ani farář nestačil

Do chalupy svých rodičů v jihočeském Sepekově se pan Josef nastěhoval na podzim roku 1994. To ovšem ještě nevěděl, co ho v novém obydlí...

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.