Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Košile Bavlněný sash Jedi na míru

Bavlněný sash Jedi na míru

SKU: 66334
1. Barva

černá

2. Barva

béžová

3. Barva

hnědá

183 

Elegantní bavlněný opasek, který slouží k přepásání vnější tuniky a tabardu kostýmu Jedi a je neodmyslitelnou součástí oděvu všech padawanů, rytířů i mistrů Jedi, protože mu dodá správný tvar a podtrhne celkový styl. Pásek sash (také zvaný obi) je pruh látky ovinutý kolem pasu, který se zapíná na zádech pomocí suchého zipu. Je vyrobený ze 100% bavlny prvotřídní kvality. Můžete si jej pořídit ve třech barevných variantách. Béžový opasek i hnědý jsou typické pro většinu kostýmů Jedi. Barva opasku se často shoduje s barvou vnější tuniky. Černý pásek je naopak typický pro Sithy, ale tuto barvu si oblíbil i Luke Skywalker. Dokonalý kostým rytířů Jedi, ochránců míru ve světě Star Wars, vytvoříte spojením pěti částí: kromě bavlněného opasku sash budete potřebovat spodní tuniku, vrchní tuniku, stylový tabard a plášť mistrů Jedi. To vše navíc můžete doplnit koženým opaskem s kapsami a legendární zbraní rytířů Jedi – světelným mečem. Modelové jsou vysocí 178 cm a 185 cm a mají na sobě tuniky a tabardy Jedi velikosti M. Míry potřebné k objednávce: obvod pasu. Jak se správně měřit Šijeme dle vašich přání Popis materiálů Opasek sash odpovídá oficiálním standardům Star Wars kostýmové organizace..

Bavlněný sash Jedi na míru na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBavlněný sash Jedi na míru

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Rarášek na hradu Zvíkov nestrašil

Hrad Zvíkov se rozprostírá na skalním ostrohu na soutoku Otavy s Vltavou. Se stavbou započal pravděpodobně Přemysl Otakar I. v roce 1226. V letech...

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.