Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sady pro RPG Sada kočičích kostek CATS

Sada kočičích kostek CATS

SKU: 66481
1. Typ

Purrito

2. Typ

Muffin

408 

Originální sada 7 mnohostěnných kočičích kostek - vrňousů, inspirovaných našimi chlupatými kamarády! Kostky jsou vhodné pro hry na hrdiny i deskové hry. Každou kostku třpytivě fialové či hnědé barvy zdobí jedinečné zlaté nebo bílé symboly, jako jsou např. tlapky, miska na jídlo nebo klubíčko. Sada obsahuje čtyř, šesti, osmi, desíti, dvanácti, dvaceti stěnnou a procentovou kostku. Purrito verze je fialovo-zlatá. Muffin verze je karamelovo-bílá. Kostky byly vyrobeny na základě licence udělené kočičím otiskem tlapky na příslušném právním dokumentu.

Sada kočičích kostek CATS na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSada kočičích kostek CATS

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Kdo je Olgoj Chorchoj

Vypadá jako kus tlustého střeva z dobytka. Někdy nemá hlavu, oči ani nos. Neplazí se, ale krouživým pohybem se sune vpřed. To jsou výrazné...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.