Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Metal Earth Metal Earth 3D puzzle – Harry Potter: Doupě, barevné

Metal Earth 3D puzzle - Harry Potter: Doupě, barevné

SKU: 66334
489 

Krásný, kovový, barevný 3D model Doupěte, domova Weasleyových z řady Metal Earth, udělá radost fanouškům Harryho Pottera. Ke skládání, kromě trpělivosti a šikovnosti, využijete také malé štípací nůžky a tenké kleštičky (nejsou součástí balení). Rozměry složeného modelu: 7,37 x 4,8 x 10,01 cm. Návod ke stažení (pdf)

Metal Earth 3D puzzle - Harry Potter: Doupě, barevné na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMetal Earth 3D puzzle - Harry Potter: Doupě, barevné

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Biblická Archa úmluvy: Tajná vysílačka pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi?

Biblická Archa úmluvy je fascinující starověký artefakt, který mnohé teoretiky inspiroval k neobvyklým hypotézám. Jednou z nich je i teorie, že jde o tajnou vysílačku pro komunikaci s mimozemskou civilizací. Je na tom něco pravdy, nebo patří tato myšlenka do světa science fiction?

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.