Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Pouzdro na kostky k20

SKU: 66726
1483 

Kožený luxus pro váš herní zážitek! Pouzdro na kostky K20 je tím správným společníkem pro všechny hráče deskových her, karetních her (které kostky využívají) a her na hrdiny. S obalem ve tvaru ikonické dvacetistěnné kostky, získáte nejen skvělý stylový doplněk, ale také praktický nástroj pro váš herní stůl. Kvalita, kterou hráči ocení Naše pouzdro na hrací kostky je vyrobeno z prvotřídní hovězí kůže, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Každý hráč ví, že spolehlivost je klíčová, a toto pouzdro ji poskytuje. Kromě praktického využití přidá naše kožené pouzdro na kostky vašemu hernímu stolu nádech luxusu a elegance. Sestavení je zábava Pouzdro je dodáváno rozložené. V balení obdržíte návod na sestavení. Součástí je také kvalitní voskovaná nit, kterou celou kostku sešijete dohromady, jehla, kožená kulatá šňůrka s brzdičkou na stáhnutí. Díky dopředu vyraženým dírkám po okrajích přesně víte, kudy máte nit provlékat. Sestavení je tedy velmi snadné. V neposlední řadě dostanete k pouzdru také jednu k20 kostku v náhodné barvě. Takže překvápko je zajištěno. Zaujměte jedinečným produktem Nyní máte možnost zlepšit váš herní zážitek a přidat do své herní kolekce produkt, který kombinuje kvalitu, styl a praktičnost. Už nikdy neztratíte kostku nebo ji nepoškodíte. Pořiďte si jedinečné pouzdro na kostky a nechte své herní dovednosti vyniknout! Hovězí kůže je barvená a opatřena impregnací. Barva pouzdra se může lišit než je na úvodním obrázku. Máte problém pouzdro sestavit? Mrkněte na video návod:

Pouzdro na kostky k20 na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPouzdro na kostky k20

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.