Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Číše a poháry Pohár Slayer – Lebka

Pohár Slayer - Lebka

SKU: 66726
929 

Luxusní ručně malovaný pohár s nerezovou vložkou pro všechny fanoušky americké trash metalové legendy Slayer. Pohár zdobí jméno kapely, symbol ikonické lebky v přilbě a další detailně zpracované a malované ornamenty. Pohár má v sobě vyjímatelný nerezový insert, který se snadno udržuje, vnějšek je pak z resinu (syntetické pryskyřice). Resinový pohár není vhodný do mikrovlnné trouby ani myčky nádobí.

Pohár Slayer - Lebka na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPohár Slayer - Lebka

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.

Kdo jsou Zombie?

Zombie jsou fiktivní stvoření, která mají původ v haitské kultuře a postupně se staly ikonickou součástí kultury populární. Známe je především z filmů, televizních seriálů a videoher. Představují oživlé mrtvé, kteří mohou být rychlí, agresivní a nebezpeční.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥