Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Speciální boxy Pokémon TCG: Paradox Rift Elite Trainer Box – Iron Valiant

Pokémon TCG: Paradox Rift Elite Trainer Box - Iron Valiant

SKU: 66726
940 

Sběratelský Elite Trainer Box z edice Scarlet & Violet - Paradox Rift udělá radost každému správnému trenérovi Pokémonů. Je totiž naplněný boostery a skvělými doplňky z této sady. Originální karty Pokémon TCG od ověřených dodavatelů. Karty Pokémon TCG jsou v anglickém jazyce. Obsah balení: 9 boosterů sady Scarlet & Violet – Paradox Rift 1 full-art foil promo karta Iron Bundle 65 obalů s motivem Iron Valiant 45 Energy karet průvodce sadou Scarlet & Violet – Paradox Rift 6 kostek na zranění 1 turnajovou kostku na házení 2 plastové žetony stavů krabici a čtyři oddělovače kartičku s kódem pro Pokémon Trading Card Game Live

Pokémon TCG: Paradox Rift Elite Trainer Box - Iron Valiant na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPokémon TCG: Paradox Rift Elite Trainer Box - Iron Valiant

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Edward Kelley: Kontroverzní alchymista a jeho fascinující příběh

Edward Kelley, alchymista a okultista, je známý svými pokusy o přeměnu obyčejných kovů na zlato. Proslavil se díky spolupráci s Johnem Deem a svou kontroverzní kariérou, která zahrnovala obvinění z podvod; a krádeže.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.