Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Hrdinové hlubokého hvozdu

Hrdinové hlubokého hvozdu

SKU: 66726
739 

Hrdinové Hlubokého hvozdu jsou kooperativní dobrodružnou hrou pro 1 až 4 hráče. Hra je zasazena do magického lesního království. Na své si přijdou příznivci objevování, házení kostek a soubojů s příšerami. Do hry se můžete pustit v jednorázových dobrodružstvích nebo zkusit příběhovou kampaň o pěti kapitolách! Prozkoumejte hvozd tvořený náhodnými deskami lesních stezek. Na konci hry se objeví zákeřný zloduch, a pokud se vám ho podaří porazit, stanete se vítězi! Ve fázi průzkumu každý hráč přidá k hvozdu novou desku, takže budete postupovat dále a hlouběji do tajuplného lesa plného ještě tajuplnějších jeskyní. Ve fázi dobrodružství hráči ovládají své hrdiny pomocí 4 kostek. Hodíte kostkami a umístíte je na desku svého hrdiny. Na základě akcí, které vám kostky umožní provést, se připravíte na boj nebo se vydáte dál po lesních stezkách. Jakmile dokončíte své dobrodružství, můžete se neustále vracet k objevování tajuplného Hlubokého hvozdu a odhalování nových možností a cest! Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1 pravidla 4 desky hrdinů 4 figurky hrdinů 4 kostky hrdinů 4 bojové kostky 4 kostky moci 10 dřevěných kostiček 24 desek hvozdu 25 karet předmětů 12 karet událostí 4 karty schopností hrdinů 8 karet jeskyní 5 karet hostince 6 karet zloduchů 3 karty trnů 1 karta rozzuřených příšer 1 karta rozzuřených zloduchů 20 žetonů příšer 22 žetonu úkolů 30 dalších žetonů Odkazy pravidla (pdf, česky)

Hrdinové hlubokého hvozdu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHrdinové hlubokého hvozdu

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Velhartický hřbitov: Tajemné místo plné záhad a strachu

Velhartický hřbitov: Záhadné události a temné síly, které ovládají toto mystické místo. Přijďte se podívat na tajemství, která zde čekají na odhalení.

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.