Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Fort: Kočky a psi

Fort: Kočky a psi

SKU: 66726
256 

Tak dlouho jste prosili a slibovali, až se rodiče slitovali... Konečně si můžete pořídit mazlíčka! Kočky a psi jsou rozšíření pro karetní hru Fort, které přidává dvě nové herní varianty: psí a kočičí. Můžete hrát s jednou z nich nebo i s oběma najednou. Rozšíření je v češtině. Obsah balení: 4 desky psí boudy 18 karet psů 8 karet koček 1 pravidla Odkazy pravidla (pdf, česky)

Fort: Kočky a psi na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFort: Kočky a psi

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Rarášek na hradu Zvíkov nestrašil

Hrad Zvíkov se rozprostírá na skalním ostrohu na soutoku Otavy s Vltavou. Se stavbou započal pravděpodobně Přemysl Otakar I. v roce 1226. V letech...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Záhadný mechanismus z Antikythery: Tajemství starověkého řeckého počítače

Záhadný Mechanismus z Antikythery: Historie, technologie a tajemství starověkého řeckého počítače, objeveného v troskách lodi u ostrova Antikythera, který fascinuje vědce a archeology po desetiletí.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.