Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Pro fanoušky knih a filmů o Harry Potterovi je náhrdelník s přívěskem v podobě diadému Roweny z Havraspáru skvělým dárkem. Tento šperk (diadém Roweny z Havraspáru) je inspirován ztraceným šperkem, který patřil zakladatelce koleje Havraspár na bradavické škole čar a kouzel. Přívěsek je postříbřený a zdobený krystaly, a jeho rozměry jsou 2,5 x 2 cm. Řetízek má délku 40 cm s možností prodloužení o 4 cm.

Rowena z Havraspáru byla zakladatelkou koleje Havraspár ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Byla velmi chytrá a přijímala do své koleje jen nejchytřejší kouzelníky a čarodějky. Její nejlepší přítelkyní byla Helga z Mrzimoru, zakladatelka mrzimorské koleje. Rowena se údajně narodila na hradě Havraspár, podle kterého pojmenovala svou kolej, která přijala mnoho úspěšných kouzelníků a čarodějek, jako například Cho Changová. Měla také dceru jménem Helena.

Diadém Roweny z Havraspáru můžete zakoupit zde

Náhrdelník s přívěskem Roweny z Havraspáru je skvělým způsobem, jak si fanoušci knih a filmů o Harry Potterovi mohou připomenout tuto významnou postavu. Přívěsek má zajímavý historický příběh a jeho design je krásný. Krystaly na náhrdelníku dodávají lesk a šperk tak může být nošen na různé příležitosti. Délka řetízku je nastavitelná, takže lze snadno přizpůsobit dle osobních preferencí.

Doporučujeme: IMAGO.cz

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Podivné zjevení u Starého Plzence děsí ještě dnes

Šokující setkání! Čtyři chlapci ze Starého Plzence prožili chvíle hrůzy, když v přírodě za městem narazili na obří žlutě zářící postavu. Kdo to byl, odkud pochází a kde se v kraji pod Radyní vzal?

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥