Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Robin Hood a jeho dobrodružství

Robin Hood a jeho dobrodružství

SKU: 66334
1229 

Robin Hood a jeho dobrodružství je kooperativní desková hra pro celou rodinu, ve které si zahrajete za slavného zbojníka ze Sherwoodu a jeho společníky! Za pomoci knihy s několika různými dobrodružstvími se můžete bez velkých příprav vydat na svoji první výpravu. Herní deska se bude měnit při každé hře a během hraní odkryjete různé akce i tajemství. Postavy se během hry pohybují inovativním způsobem pomocí dřevěných figurek v rozdílných délkách. Popadněte luk a šípy a zapojte se do boje za rovnost a spravedlnost! Hra byla nominována na prestižní cenu Spiel des Jahres. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: herní plán herní plán 1 kniha v pevné vazbě 26 dřevěných figurek 130 dřevěných kostiček 10 kulatých žetonů 1 dřevěný šíp 12 žetonů hodin 1 látkový sáček 1 startovní plánek doprovodná příručka Odkazy video (anglicky) pravidla (pdf, česky)

Robin Hood a jeho dobrodružství na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRobin Hood a jeho dobrodružství

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Duhové kruhy otevřely bránu smrti

O tom, jak klinickou smrt prožívali někteří lidé, se v časopisech zaměřených na záhady a tajemno píše poměrně často. Nechme ale promluvit člověka, který...

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.