Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Ovocný čaj Ovocný čaj Mango Flip

Ovocný čaj Mango Flip

SKU: 66726
47 

Mango Flip je kvalitní ovocný čaj, který tvoří směsice manga, hroznového vína a ananasu, to vše doplněné o okvětní lístky slunečnice. Po otevření vás překvapí intenzivní, nasládlá až lehce tropická vůně. Budete si tedy klást otázku, jestli směs radši nesníst, než si z ní udělat nálev. Složení: mango, hroznové víno, ananas, okvětní lístky slunečnice, ibišek. Tip na přípravu 100 °C 8+ minut 10g na 0,5l V jakém balení vám %jmeno_caje_h1% dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Ovocný čaj Mango Flip na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíOvocný čaj Mango Flip

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Ulicemi Plzně se potulují duchové

Po celém světě se čas od času objevují svědectví, která popisují setkání člověka s duchy. V databankách záhadologických společností jsou tak stovky případů, v...