Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Lamentations of the Flame Princess Death Frost Doom 10th Anniversary Edition

Death Frost Doom 10th Anniversary Edition

SKU: 66726
517 

Death Frost Doom 10th Anniversary Edition je příručka s legendárním dobrodružstvím pro hru na hrdiny Lamentations of the Flame Princess RPG. Příručka je v angličtině. YOU ARE DOOMED. DEATH FROST DOOM is the legendary adventure that introduced the world to the mindbending and merciless fantasy of Lamentations of the Flame Princess. Since 2009, this exploration of a death cult’s abandoned shrine has been used to start, and end, campaigns all over the world. An adventure suitable for low-level characters for use with Lamentations of the Flame Princess Weird Fantasy Role-Playing and other traditional role-playing games.

Death Frost Doom 10th Anniversary Edition na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDeath Frost Doom 10th Anniversary Edition

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...

Brumbálovo tajemství: Odhalení záhad nejvýznamnějšího kouzelníka světa Harryho Pottera

Albus Brumbál, nejvýznamnější kouzelník ze světa Harryho Pottera, je obklopen řadou tajemství. Jaká jsou a jak ovlivnila jeho život i příběh mladého kouzelníka, se dočtete v tomto článku.

Co nás Pán Prstenů učí o přátelství, odvaze a oběti

Pán Prstenů, epická trilogie J.R.R. Tolkiena, je nejen úspěšným fantasy příběhem, ale také zdrojem cenných lekcí o přátelství, odvaze a oběti. Tyto hodnoty jsou klíčovými tématy celého díla a jsou stále relevantní pro naše životy. Přečtěte si náš článek a objevte, co nám Pán Prstenů učí o těchto hodnotách.