Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kufry a boxy Safe & Sound Magnetický box – Strike Force Fantasy (vrchní magnet)

Magnetický box - Strike Force Fantasy (vrchní magnet)

SKU: 66726
999 

Magnetický box v podobě středověkého hradu je určen pro přepravu a úschovu figurek a miniatur. Box má připevněnou kovovou desku o tloušťce 0,5 mm na spodní a vnitřní straně víka. Díky tomu vaše namagnetované figurky budou držet na svém místě při přepravě i jakékoliv jiné manipulaci. Dva suché zipy udržují box bezpečně uzavřený. Box umožňuje ukládání a přenášení miniatur o výšce až 125 mm. Vnější rozměry krabice: 412 mm x 275 mm x 130 mm.

Magnetický box - Strike Force Fantasy (vrchní magnet) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMagnetický box - Strike Force Fantasy (vrchní magnet)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.