Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Nátepníky kožené Kožený nátepník Lovec

Kožený nátepník Lovec

SKU: 66726
1. Barva

černá

2. Barva

hnědá

669 

Kožený nátepník s prošívánými pásky s přezkami představuje neodmyslitelnou ochranu zápěstí nejen pro historický šerm, lukostřelbu, ale také jej hodně využívají nadšenci pro LARP. Kožený nátepník se zapíná pomocí přezek na tří páscích, které jsou po celém obvodu nátepníku. Bojovník se silnějším předloktím se nemusí obávat, nátepník se přizpůsobí opravdu každému. At už se boje zúčastníte aktivně s mečem či sekyrou v ruce, nebo pouze jako divák z koňského sedla či rozkládací židle, černý nebo hnědý kožený nátepník dokonale vyšperkuje váš dobový kostým. Obvod u zápěstí je nastavitelný v rozmezí 21, 5 - 27,5 cm a na vrchní straně 27 - 35 cm. Cena je za jeden nátepník.

Kožený nátepník Lovec na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKožený nátepník Lovec

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

Stříbrňáci – česká rarita mezi mimozemšťany

Na počátku devadesátých let pozorovali zpravidla nezávislí svědkové podivné, asi jeden a půl metru vysoké postavy, zahalené ve stříbřité mlhovině. Jedním z očitých svědků...

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.