Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Knihy v angličtině Sorcery! The Seven Serpents

Sorcery! The Seven Serpents

SKU: 66726
194 

Legendární příběh Magie! se vrací v novém vydání a nostalgicky laděným přebalem. Gamebooková série, která se proslavila zábavným příběhem a skvělou hratelností. V třetím díle ságy se musíte postavit sedmi mystickým hadům. Zvládnete je porazit dříve, než dorazí do Mampangu a varují arcimága před vaší snahou získat Korunu králů? Kniha je v anglickém jazyce. PART STORY, PART GAME - PURE ADVENTURE! You, the hero, must beat seven deadly serpents to the fortress of Mampang and destroy them before they can warn the Archmage of your mission to find the Crown of Kings.

Sorcery! The Seven Serpents na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSorcery! The Seven Serpents

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Duchové mezi námi: Zážitky lidí, kteří viděli duchy

Duchové a paranormální jevy vždy fascinovali lidstvo a vyvolávali mnoho otázek. Tento článek přináší příběhy Lisy, Martina a Catherine, kteří zažili setkání s duchy. Přestože věda neposkytuje odpovědi, tyto osobní zážitky nabízejí pohled do světa plného tajemství a neznámého.

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.