Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Půllitry a korbely Korbel Zaklínač – Geralt z Rivie

Korbel Zaklínač - Geralt z Rivie

SKU: 66726
1585 

Luxusní, ručně zdobený korbel vykouzlí úsměv na tváři každému fanouškovi Zaklínače. Zvlášť, když bude plný jeho oblíbeného moku! Tento korbel ve stylu ikonického brnění seriálového Zaklínače bude ozdobou každého stolu. Uvnitř se nachází vyjímatelný nerezový insert pro snadnější údržbu, samotný korbel je z resinu (syntetická pryskyřice). Resinový korbel není vhodný do mikrovlnné trouby ani myčky nádobí.

Korbel Zaklínač - Geralt z Rivie na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKorbel Zaklínač - Geralt z Rivie

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?