logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Lebka Cthulhu (20 cm)

SKU: 62967
979 

Ne každý se může pochlubit trofejí a relikvií v podbě lebky prastarého božstva! Milovníci hororů H. P. Lovecrafta Call of Cthulhu i fanoušci gotiky jistě ocení jedinečný doplněk domácnosti v podobě detailní lebky, jejímž autorem je známý fantasy a hororový tvůrce James Ryman Skvělá rekvizita pro hry na hrdiny, LARP či divadlo!

Lebka Cthulhu (20 cm) na imago.cz

zbožíLebka Cthulhu (20 cm)

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Voda, která zničila svět

Na jasné obloze se začaly objevovat mraky. Nejprve malé, ale jak ubíhal čas, začaly nabírat na velikosti. Jejich zpočátku bílá barva se změnila v...

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Určitě i vám se už stalo, že vám zbyl menší či větší kousek chleba. A možná jste také přmýšleli, jak by se dal ještě...