logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Klasické hrnky Hrnek Zaklínač – Škola vlka

Hrnek Zaklínač - Škola vlka

SKU: 62967
449 

Stylový zaklínačský hrnek v luxusním černo-červeném provedení s vybroušeným zlatým logem vlčí hlavy. Ideální dárek pro každého fanouška ságy o zaklínači polského autora Andrzeje Sapkowského. Hrnek je ideální pro popíjení klasických lahodných nápojů – například čaje, nebo kávy, ale skvěle se také hodí pro popíjení zaklínačských elixírů, třeba bílého racka nebo vlaštovky. Neváhejte a pořiďte si do své sbírky také zaklínačský hrnek - Škola gryfa. Hrnek není vhodný do myčky nádobí.

Hrnek Zaklínač - Škola vlka na imago.cz

zbožíHrnek Zaklínač - Škola vlka

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Magické okolí Starého Plzence

Okolí města Starý Plzenec patří bezesporu k záhadným místům naší vlasti. Mezi domorodci se vypráví pověst o bájném a loupeživém rytíři, který obýval zdejší...

Co se starým chlebem – 5 tipů

Určitě i vám se už stalo, že vám zbyl menší či větší kousek chleba. A možná jste také přmýšleli, jak by se dal ještě...