Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Klasické hrnky Hrnek Zaklínač – Škola vlka

Hrnek Zaklínač - Škola vlka

SKU: 66481
449 

Stylový zaklínačský hrnek v luxusním černo-červeném provedení s vybroušeným zlatým logem vlčí hlavy. Ideální dárek pro každého fanouška ságy o zaklínači polského autora Andrzeje Sapkowského. Hrnek je ideální pro popíjení klasických lahodných nápojů – například čaje, nebo kávy, ale skvěle se také hodí pro popíjení zaklínačských elixírů, třeba bílého racka nebo vlaštovky. Neváhejte a pořiďte si do své sbírky také zaklínačský hrnek - Škola gryfa. Hrnek není vhodný do myčky nádobí.

Hrnek Zaklínač - Škola vlka na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHrnek Zaklínač - Škola vlka

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Indiáni z Venuše

Indiáni z jezera Titicaca a jejich víra v mimozemský původ. Pocházeli jejich předci z Venuše? Historické záznamy, nálezy zlatých desek a teorie naznačují spojitost starověkých civilizací s vesmírnými návštěvníky.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Hlubší význam symboliky v Avatarovi

Film Avatar z roku 2009 je mistrovským dílem nejen po stránce technologického pokroku, ale i díky své hloubce. Obsahuje řadu silných symbolů, jako je strom života představující propojenost všeho živého, bioluminiscenční světlo symbolizující duchovní energii, nebo avatar jako zosobnění transformace a adaptace. Všechny tyto symboly nám nabízejí hlubší pohled na naši vlastní existenci.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!