Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Měnící hrnky Hrnek Star Wars – Original Stormtrooper, měnící se

Hrnek Star Wars - Original Stormtrooper, měnící se

SKU: 66726
298 

Ať už sloužíte v imperiální pěchotě nebo se chystáte na menší výlet po galaxii, parádní hrnek s měnícím se obrázkem Stormtroopera ze Star Wars – Hvězdných válek, přijde vždy vhod a vždy s ním zasáhnete svůj cíl! Pew, pew, pew! Nalijte do hrnku teplý nápoj a sledujte, jak se jeho grafika začne proměňovat. Produkt není vhodný do myčky ani mikrovlnné trouby.

Hrnek Star Wars - Original Stormtrooper, měnící se na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHrnek Star Wars - Original Stormtrooper, měnící se

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...

Duch syna zachránil stařence život

Příběh o setkání s duchem zesnulého syna, který po své smrti navštívil svou matku, paní Magdalenu, aby ji ochránil před nebezpečím, přináší nový pohled na fenomén duchovních zjevení.

Nejděsivější sekty světa: Příběhy náboženského fanatismu a tragédií

Nejděsivější sekty světa představují mrazivé případy náboženského fanatismu. Příběhy skupin jako Lidový chrám, Mansonova rodina nebo Heavens Gate, které se proslavily brutálními vraždami nebo hromadnými sebevraždami, připomínají, jak daleko mohou někteří lidé zajít v následování svých omylů a jak devastující mohou být důsledky jejich činů.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.