Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Hexcrawl Toolbox

SKU: 66726
2527 

Sada Hexcrawl Toolbox pro hry na hrdiny a tvorbu fantasy světů! Uvnitř sady najdete 150 vylamovacích kartonových hexů pro 8 různých biomů, příručku pro hexcrawl a mnoho další zábavy pro vaše dobrodružství. Krabice obsahuje pytlík pro uskladnění vylomených hexů a je opatřena poutkem pro snadné přenášení. Sada je v angličtině. The Hexcrawl Toolbox is a deluxe worldbuilding accessory for use with fantasy roleplaying games. Contains 150 physical hex tiles for eight biomes, a guidebook on how to set up and run a hexcrawl, and a ton of fun extras for your games. Fully compatible with our Hex-n-Screen products, such as Undying Sands and Bottled Sea. What do you get?: 150 punch-out modular hexes in cardboard. A Guidebook containing advice on how to create and run hexcrawls, a catalogue of all hexes supported by random tables for encounters, treasure, rumours and events, and guidelines for four different play styles (Random Region, Hex-in-a-Bag, Quest Scenarios, Uncharted Lands). Pad of Hex Sheets to generate Random Regions. Cloth Bag to play in the Hex-in-a-Bag style. Four Postcrawls (postcard settings/hexcrawls) to run Quest Scenarios. Stocking Hexes fold-out to help you stock the hexes with quick dungeons, towers, villages and cities. Wooden Components: river sticks, players pawn, treasure tokens.

Hexcrawl Toolbox na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHexcrawl Toolbox

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.