Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Gadgets Gaming Locker Star Wars – Stormtrooper

Gaming Locker Star Wars - Stormtrooper

SKU: 66726
833 

Šikovný stojan na sluchátka a herní příslušenství v podobě Stormtroopera ze Star Wars se hodí pro vaše sluchátka a gamepady! Stojan nabízí místo pro 4 herní ovladače (např. pro Playstation, Xbox nebo Nintendo Switch) a uvnitř uschová až 10 her nebo filmů. V šuplíčku pak můžete uskladnit různé USB kabely a další drobnosti. Sluchátka ani gamepady nejsou součástí balení.

Gaming Locker Star Wars - Stormtrooper na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíGaming Locker Star Wars - Stormtrooper

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Na duchy ani farář nestačil

Paranormální události v jihočeském Sepekově: Pan Josef je svědkem záhadných jevů, zjevení mlhavých postav a tajemných hlasů v kuchyni starého domu. Vše zřejmě souvisí s historií místa a požárem, který tu vypukl v roce 1912. V okolí domu byly pozorovány i další záhadné úkazy.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.

Arizonský záhadný nález: Mutant nebo mimozemšťan?

Zahradní záhada v Arizoně: Muž našel tělo, které připomíná mimozemšťana. Odborníci zkoumají jeho původ a spekulují o zvířecí mutaci. 🌌👽

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.