Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi Date A Live, Vol. 1 (light novel): Dead-End Tohka

Date A Live, Vol. 1 (light novel): Dead-End Tohka

SKU: 66726
325 

Date A Live, Vol. 1: Dead-End Tohka je první část japonské light novel Date A Live v angličtině. A little meet-cute in a decimated city April 10. The first day of school. Shido Itsuka is rudely awoken by his personal alarm clock - his little sister. It’s shaping up to be another typical day…well, as typical as it gets on a planet plagued by massive spatial quakes. Little does Shido know, however, his life is about to take a sudden turn when he encounters the source of this destructive phenomenon - a girl his age, apparently known as a Spirit. Turns out, there are only two ways he can stop her from unleashing hell on the world: Eliminate her by force or placate her… by taking her out on a date and making her fall in love with him!

Date A Live, Vol. 1 (light novel): Dead-End Tohka na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDate A Live, Vol. 1 (light novel): Dead-End Tohka

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nejděsivější sekty světa: Příběhy náboženského fanatismu a tragédií

Nejděsivější sekty světa představují mrazivé případy náboženského fanatismu. Příběhy skupin jako Lidový chrám, Mansonova rodina nebo Heavens Gate, které se proslavily brutálními vraždami nebo hromadnými sebevraždami, připomínají, jak daleko mohou někteří lidé zajít v následování svých omylů a jak devastující mohou být důsledky jejich činů.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Ve stopách tajemného Máchova dopisu

Na naší planetě existují místa, která mnozí záhadologové považují za brány do jiných světů. Ve většině případů se jedná o energeticky bohaté lokality, které...

Tajemství úplňku: Noc plná magických rituálů a mystiky

Dnes večer bude úplněk, který otvírá dveře do světa mystiky a legend. Od pradávna je symbolem inspirace, transformace a duchovního růstu, který si zachovává svůj fascinující význam až do dnešní doby.