Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG The Troubleshooters – Core Rulebook

The Troubleshooters - Core Rulebook

SKU: 66726
859 

Příručka The Troubleshooters - Core Rulebook obsahuje vše potřebné pro hru na hrdiny inspirovanou francouzskými a belgickými kreslenými komiksy, jako jsou například Tintin, Spirou et Fantasio, Yoko Tsuno a další. Vydejte se za vzrušujícími dobrodružstvími po celé planetě, do šedesátých let, kdy svět skrýval tajemné chrámy ukryté v džungli, časem zapomenutá údolí, šílené vědce, vesmírné stanice, špióny a především všechna ta skvělá udělátka pro hrdiny a padoušské organizace usilující o ovládnutí světa! Příručka je v angličtině. Where in the world will your next adventure take you?” Welcome to The Troubleshooters, an action-adventure roleplaying game of international mystery. Set in the mid-1960s in a world with mysterious temples hidden in the jungles, valleys that time forgot, mad scientists, space stations, spies with super gadgets and villainous organisations scheming for world control, the characters live adventurous lives all over the world. No matter if it is a hunt for lost treasure, helping someone to get their inheritance, stopping spies from stealing military secrets, or foiling The Octopus’ evil plans for world domination, you just go on adventures! Inspired by French and Belgian comics like Tintin, Spirou et Fantasio, Yoko Tsuno and others, The Troubleshooters takes you on exciting adventures around the globe. With gorgeous art in the same style and intuitive and fast-paced rules, The Troubleshooters sucks you in to explore exotic locations all over the world! The PDF version of the Core Rules is included and can be retrieved by a unique code included inside the book.

The Troubleshooters - Core Rulebook na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Troubleshooters - Core Rulebook

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.

Duch syna zachránil stařence život

Příběh o setkání s duchem zesnulého syna, který po své smrti navštívil svou matku, paní Magdalenu, aby ji ochránil před nebezpečím, přináší nový pohled na fenomén duchovních zjevení.