Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Call of Cthulhu RPG Call of Cthulhu RPG: Berlin – The Wicked City

Call of Cthulhu RPG: Berlin - The Wicked City

SKU: 66678
1009 

Berlin - The Wicked City je příručka popisující hororový Berlín pro hru na hrdiny Call of Cthulhu RPG. Příručka je v angličtině. The Wickedest City on Earth. In the aftermath of the Great War, Berlin maintains a reputation for licentiousness. A place where anything can be had for the right price. It is a city of both hedonism and business; its streets overflow with disabled veterans, prostitutes, destitute immigrants, and political agitators all rubbing shoulders with buttoned-down businessmen, scholars, and artists. The gutters run with the blood of political assassinations, where Communists and völkisch Nationalists clash with each other and the police. Long into the evenings, Berlin s world-famous cabarets offer music, dance, and titillating entertainment in stark contrast to the gray buildings that run on for endless miles along the sprawling city s byways. Into this bubbling stew, Berlin: The Wicked City introduces the weird elements of the Cthulhu Mythos a hotbed of secret organizations, sinister cults, and half-whispered lore. Amid the wicked air of the world s capital of sin, the very nature of what it means to be human is questioned. And as the city hurtles toward its inevitable dark destiny, the oppressive atmosphere pushes the sanity of investigators to its breaking point. This supplement is best used with the CALL OF CTHULHU roleplaying game and optionally PULP CTHULHU, both available separately.

Call of Cthulhu RPG: Berlin - The Wicked City na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíCall of Cthulhu RPG: Berlin - The Wicked City

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.

Upír zabil devět lidí

Odborníci zkoumají věrohodnost příběhů o upírech, které často zní jako působivé legendy. Existují však i historické záznamy, jako případ z roku 1725 v Uhrách, které naznačují, že upíři mohli být více než pouhými mýty. Tento článek se zabývá jedním z těchto příběhů a snahou obyvatel o řešení tohoto podivného jevu.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.