Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Brian Boru

SKU: 66726
1127 

Irsko je zaplaveno rádoby králi, mocichtivými uchazeči a samozvanými vládci. V provinciích panuje chaos a doplácí na to obyčejný lid. Země potřebuje vůdce. Ve hře Brian Boru se snažíte sjednotit Irsko pod svou vládou, to znamená zajistit si nadvládu silou, lstí a manželskými svazky. Budete muset spojit síly, abyste odrazili vikinské nájezdníky, stavět kláštery, díky nimž rozšíříte svůj vliv, a získávat podporu ve městech a vesnicích po celé zemi. Abyste se stali velekráli celého Irska, budete muset proplout sítí proměnlivých spojenectví, přelstít své nepřátele a uchopit otěže dějin do svých rukou. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: pevná herní deska 25 karet akcí 8 karet sňatků 7 karet Vikingů 5 karet nápovědy 16 žetonů klášterů 60 žetonů mincí 1 ukazatel aktivního města 14 žetonů věhlasu 10 žetonů vikinské nadvlády 30 žetonů vikinských nájezdníků 8 žetonů nároků 125 dřevěných disků pravidla Odkazy video (česky) pravidla (pdf, česky)

Brian Boru na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBrian Boru

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.