Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Marvel Champions LCG Marvel Champions: Venom

Marvel Champions: Venom

SKU: 66481
397 

Venom je rozšiřující sada Hero Pack pro karetní hru Marvel Champions, do které přidává postavu Venoma. Rozšíření je v angličtině. A wartime veteran and an old classmate of Peter Parker, Flash Thompson was fused with the Venom symbiote during Project Rebirth 2.0, the U.S. government’s second super-soldier program. Now, Venom travels the galaxy, using his exceptional abilities to take down the forces of evil wherever they may be. As another member of the Guardians of the Galaxy, Venom swings into action in this expansion pack, which introduces Venom as a brand-new playable hero along with his fifteen signature cards. With a pre-built Justice deck ready to go from the moment you open the box, you’ll be able to try out Venom’s impressive arsenal right away. Rush in guns blazing and tear your way through the villain’s schemes with this high-powered hero!

Marvel Champions: Venom na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMarvel Champions: Venom

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.