Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi Legends of the Dark Angels: A Space Marine Omnibus

Legends of the Dark Angels: A Space Marine Omnibus

SKU: 66726
399 

Toto souborné vydání obsahuje čtyři romány, jednu novelu a několik povídek dvou nejlepších autorů Black Library. Ancient are the stories of the Dark Angels. The warriors of this clandestine Chapter hold to secrets as readily as they do their swords, the shame of ages past following them into the Dark Millennium. Their ranks are replete with heroes. Legends tell of Supreme Grand Master Azrael, Keeper of the Truth and bearer of the Lion Helm; Ezekiel, Chief Librarian and wielder of potent warp-magic; and Balthasar, heroic sergeant of the Fifth Company, to name but a few. In war zones the length and breadth of the galaxy, the Dark Angels fight for the Emperor, for atonement and for the greater glory of the Imperium. This omnibus edition includes four novels, one novella and several short stories by two of Black Library’s finest authors.

Legends of the Dark Angels: A Space Marine Omnibus na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLegends of the Dark Angels: A Space Marine Omnibus

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

Tajemství vlaku do Bradavic: Původ nápadu na nástupiště 9 3/4

Prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4 z Harryho Pottera. Co inspirovalo autorku J.K. Rowling ke vzniku tohoto magického místa a jaký je jeho vliv na fanoušky po celém světě?

Záhada Betlémské hvězdy: historické teorie a astronomické hypotézy

Betlémská hvězda, jedno z největších tajemství historie, fascinuje vědce a teology po celá staletí. Seznamte se s různými historickými, astronomickými a teologickými teoriemi, které se snaží objasnit povahu a význam tohoto enigmatického jevu, známého také jako Vánoční hvězda.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....