Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Battletech BattleTech Tactical Operations: Advanced Units & Equipment

BattleTech Tactical Operations: Advanced Units & Equipment

SKU: 66726
949 

Příručka BattleTech Tactical Operations: Advanced Units & Equipment obsahuje zdroje pro pokročilé typy jednotek a technologií ve světě BattleTechu. Příručka je v angličtině. Take your warfare to a whole new level of excitement! Deploy new forces and surprise your enemy with cutting-edge, prototype technologies! A daring commander can take advantage of any or all of these….if he’s brave enough to seize the moment! Tactical Operations: Advanced Units & Equipment is the one-source reference for advanced units types and advanced technologies. It includes an extensive Advanced Weapons and Equipment section, and the rules for playing and constructing advanced Support Vehicles and Mobile Structures.

BattleTech Tactical Operations: Advanced Units & Equipment na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBattleTech Tactical Operations: Advanced Units & Equipment

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kančendženga: Hora, kde bydlí bohové a vichřicemi trestají neuctivce

Hory, kde bydlí bohové! Kančendženga, neohrožený strážce Himálaje, vzbuzuje úctu i hrůzu. Lámové varují před jeho hněvem, kdy vichřicemi trestá každého, kdo neprojeví úctu tomuto posvátnému vrcholu.

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.