Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Vaky na záda Vak na záda BAAGL Harry Potter – Bradavice

Vak na záda BAAGL Harry Potter - Bradavice

SKU: 66726
314 

Šikovný vak na záda pro školáky nejen z Bradavic udělá radost fanouškům knih a filmů o Harry Potterovi! Vak se hodí např. na obuv, školní a cvičební potřeby. Z přední části se nachází praktická kapsa na zip. Vak je vyroben z voděodolného omyvatelného materiálu a na zádech ho můžete nosit pomocí pevných šňůr. Uzavírá se stahovací tkanicí.

Vak na záda BAAGL Harry Potter - Bradavice na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVak na záda BAAGL Harry Potter - Bradavice

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.

Stříbrňáci – česká rarita mezi mimozemšťany

Na počátku devadesátých let pozorovali zpravidla nezávislí svědkové podivné, asi jeden a půl metru vysoké postavy, zahalené ve stříbřité mlhovině. Jedním z očitých svědků...