Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Unmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex

Unmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex

SKU: 66726
979 

Unmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex patří do řady oblíbených bojových her s miniaturami a tentokrát přidává trojici z Jurského parku - Dr. Sattler, Dr. Ian Malcolm a především T-Rexe! Každou postavu reprezentuje miniatura a jedinečný balíček karet schopností Unmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex můžete kombinovat s dalšími sadami herní řady Unmatched, čímž dosáhnete těch nejméně pravděpodobných střetů! Hra je v angličtině. Odkazy video (anglicky)

Unmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíUnmatched: Jurassic Park Sattler vs T-Rex

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďme se podívat na přízraky a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronici tvrdí, že se pod ním nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. A kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to prý po nocích hemží prapodivnými přízraky.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.