Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Tome of Beasts 1 2023 Pocket Edition

SKU: 66334
996 

Tome of Beasts 1 2023 Pocket Edition je příručka pro hry na hrdiny. Obsahuje více než 400 protivníků všeho druhu. Příručka je v angličtině. A Horde of New 5th Edition Monsters! DM: A collection of hundreds of eyes floats down the corridor toward you, dripping caustic fluid that sizzles when it hits the ground. What do you do? PLAYER: I retire and become a farmer. Whether you need dungeon vermin or world-shaking villains, the Tome of Beasts: 2023 Edition has it. This book presents more than 400 foes suitable for any campaign setting―from tiny drakes and peculiar spiders to demon lords and ancient dragons. Tome of Beasts: 2023 Edition introduces new foes and upgrades monsters that originally appeared in Tome of Beasts, including: Updates to include errata and streamline mechanics 11 new creatures like the ashwalker, planewatcher, and the ancient cave dragon Expanded tables by creature type and terrain New monster art―and much more! Give your players encounters they won t soon forget. Now easier to run than ever and available in a smaller paperback version!

Tome of Beasts 1 2023 Pocket Edition na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTome of Beasts 1 2023 Pocket Edition

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Proč trpaslíci odcházejí

Pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících snad není třeba nikomu představovat. Právem patří do klenotnice dětské literatury, neboť odkojila téměř každé dítko. Vypráví o...

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.