Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Ubongo 3D Master

SKU: 66726
1259 

Ubongo 3D Master je rodinná desková hra, ve které se snažíte zakrýt prázdná pole na kartě pomocí trojrozměrných dílků do výšky dvou pater. Hra obsahuje dva stupně obtížnosti. Za správné umístění dílků získáváte odměnu ve formě drahokamů. Komu se podaří nasbírat nejhodnotnější sbírku drahokamů? Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 36 karet (s 504 zadáními) 40 herních dílků 1 desetistěnná kostka 1 plátěný sáček 1 sešit s řešeními 58 drahokamů pravidla v češtině a slovenštině

Ubongo 3D Master na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíUbongo 3D Master

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jsme potomky mimozemšťanů? Fascinující teorie panspermie a její argumenty

Teorie panspermie naznačuje mimozemský původ lidstva, přičemž článek zkoumá rychlý vývoj života na Zemi a unikátní aspekty lidské DNA. Tato hypotéza vyvolává zajímavé otázky o našem původu a podněcuje debatu o našem místě ve vesmíru a jedinečnosti lidského druhu.

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.