Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Misky a talíře Svačinový box Pokémon – Pikachu

Svačinový box Pokémon - Pikachu

SKU: 66726
439 

Šikovná krabička na svačinu ve formě klasického bento boxu s Pikachu potěší malé i velké fanoušky Pokémonů, ať už se chystají do školy, práce nebo na výlet. Součástí boxu je také nastavitelný a vyjímatelný vnitřní oddělovač a náhodnému otevření pak zabrání elastický pásek. Vhodné pro ohřívání (max. 3 minuty), nikoliv pro vaření. Před ohřátím v mikrovlnce otevřete otvor ve víku a sejměte elastický pásek.

Svačinový box Pokémon - Pikachu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSvačinový box Pokémon - Pikachu

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.

Duch mlynáře rdousil pocestné

V jednom z údolí Vavřineckého potoka stojí malebný mlýn – na první pohled naprosto obyčejné stavení. Přesto je opředeno nejrůznějšími legendami. Podle jedné z...