Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Akční a dobrodružné Stranger Things And Dungeons & Dragons

Stranger Things And Dungeons & Dragons

SKU: 66726
527 

Sledujte partu z Hawkinsu v Indianě, která společně objevuje legendární příšery a epická dobrodružství stolní RPG hry Dungeons & Dragons. Komiks v anglickém jazyce. Follow the crew from Hawkins, Indiana, as they discover the legendary monsters and epic adventures of the Dungeons & Dragons tabletop role-playing game together. Long before the dreaded Demogorgon took one of them to the Upside Down, watch Mike, Lucas, and Will bond with Dustin for the first time over the game that would define their childhood. See the party come together as a team through communal stories and perilous quests to learn important lessons about friendship and find the courage to stand up to the bullies that challenge their everyday. Written by comics and RPG all-stars Jim Zub (Rick and Morty vs. D&D, Conan: Serpent War, Dungeons & Dragons: Infernal Tides) and Jody Houser (Critical Role: Vox Machina, Stranger Things, Star Wars), with vorpal-sharp line art from rising talent Diego Galindo (Power Rangers, Kino) and eye-popping colors from MsassyK (Isola) that strike as true as a Magic Missile. Dive into this love letter to a game that has defined role-playing through the lens of your current favorite icons of eighties nostalgia.

Stranger Things And Dungeons & Dragons na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStranger Things And Dungeons & Dragons

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Démon zvaný Bazilišek

Jedním z nejhrůznějších mystických stvoření, které bychom našli v legendách východu i západu, je bazilišek. V mystice mnoha národů byl tento tvor symbolem zla,...

Černá magie a lidské oběti: Pět nejděsivějších magických rituálů v historii

Magie a zejména rituály přitahují lidstvo už po staletí. Některé z nich jsou ale opravdu děsivé. Podívejte se na přehled pěti nejstrašidelnějších magických rituálů, které zahrnují lidské oběti, kanibalismus a satanismus.

Kdo jsou Zombie?

Zombie jsou fiktivní stvoření, která mají původ v haitské kultuře a postupně se staly ikonickou součástí kultury populární. Známe je především z filmů, televizních seriálů a videoher. Představují oživlé mrtvé, kteří mohou být rychlí, agresivní a nebezpeční.

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.