Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Taštice Středověká taštice přepásaná

Středověká taštice přepásaná

SKU: 66726
1. Barva

hnědá

2. Barva

černá

840 

Kožená taštice volně inspirovaná historickou předlohou je určená k nošení na opasku. proti otevření je zajištěna elegantním zapínáním s přezkou. Díky svým rozměrům pojme spoustu drobností, hodí se k libovolnému fantasy či historickému kostýmu. Taštici vyrábíme ručně v naší sedlářské dílně z kvalitní hovězí kůže tloušťky 2 mm, k mání je v černé nebo hnědé povrchové úpravě.

Středověká taštice přepásaná na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStředověká taštice přepásaná

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Tajemství úplňku: Noc plná magických rituálů a mystiky

Dnes večer bude úplněk, který otvírá dveře do světa mystiky a legend. Od pradávna je symbolem inspirace, transformace a duchovního růstu, který si zachovává svůj fascinující význam až do dnešní doby.