Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Paper Theater Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro – Picking up Mei

Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - Picking up Mei

SKU: 66726
591 

Papírová skládanka pro fanoušky anime filmu My Neighbor Totoro (Můj soused Totoro) a Kočkobusu od japonského Studia Ghibli potěší každého fanouška! Náročnost skládanky je vyšší (4 z 5), jednotlivé části vyžadují slepení lepidlem. Skládačka Paper Theater vám umožní vytvořit nádhernou scénu s vašimi oblíbenými hrdiny z filmů, seriálů i anime. Tato neobvyklá záliba vyžaduje určitou dávku trpělivosti a pečlivosti – odměnou vám však bude relaxační zábava a samozřejmě výsledek v podobě nádherného obrazu nebo výjevu. Paper Theater může být z papíru, ale také ze dřeva a pro jeho sestavení se vám tak může hodit několik pomůcek: lepidlo pro pevné spojení jednotlivých dílů, pinzeta pro snadnou manipulaci a skalpel pro dokonalé vyříznutí jednotlivých částí.

Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - Picking up Mei na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSkládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - Picking up Mei

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.