Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Paper Theater Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro – In the Field

Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - In the Field

SKU: 66481
597 

Papírová skládanka pro fanoušky anime filmu My Neighbor Totoro (Můj soused Totoro) od japonského Studia Ghibli potěší každého fanouška! Náročnost skládanky je střední (3 z 5), jednotlivé části vyžadují slepení lepidlem. Bude se vám hodit ostrý nůž či skalpel a pinzeta. Skládačka Paper Theater vám umožní vytvořit nádhernou scénu s vašimi oblíbenými hrdiny z filmů, seriálů i anime. Tato neobvyklá záliba vyžaduje určitou dávku trpělivosti a pečlivosti – odměnou vám však bude relaxační zábava a samozřejmě výsledek v podobě nádherného obrazu nebo výjevu. Paper Theater může být z papíru, ale také ze dřeva a pro jeho sestavení se vám tak může hodit několik pomůcek: lepidlo pro pevné spojení jednotlivých dílů, pinzeta pro snadnou manipulaci a skalpel pro dokonalé vyříznutí jednotlivých částí.

Skládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - In the Field na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSkládačka Paper Theater My Neighbor Totoro - In the Field

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Jak by vyšla bitva mezi Sauronem a Voldemortem? Srovnávací analýza

Bitva mezi Sauronem a Voldemortem by byla napínavým střetem dvou silných kouzelníků z rozdílných magických světů. Článek analyzuje jejich schopnosti a možné scénáře bitvy, přičemž dochází k závěru, že přestože Voldemort disponuje nesmrtelností, Sauronova výjimečná moc a odolnost by ho pravděpodobně přemohly.

Černá magie a lidské oběti: Pět nejděsivějších magických rituálů v historii

Magie a zejména rituály přitahují lidstvo už po staletí. Některé z nich jsou ale opravdu děsivé. Podívejte se na přehled pěti nejstrašidelnějších magických rituálů, které zahrnují lidské oběti, kanibalismus a satanismus.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?