Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Paper Theater Skládačka Paper Theater Castle in the Sky

Skládačka Paper Theater Castle in the Sky

SKU: 66726
577 

Papírová skládanka pro fanoušky anime filmu Castle in the Sky (Laputa: Zámek v oblacích) od japonského Studia Ghibli potěší věrné fanoušky! Obtížnost skládanky je střední (3 z 5), jednotlivé části vyžadují slepení lepidlem. Skládačka Paper Theater vám umožní vytvořit nádhernou scénu s vašimi oblíbenými hrdiny z filmů, seriálů i anime. Tato neobvyklá záliba vyžaduje určitou dávku trpělivosti a pečlivosti – odměnou vám však bude relaxační zábava a samozřejmě výsledek v podobě nádherného obrazu nebo výjevu. Paper Theater může být z papíru, ale také ze dřeva a pro jeho sestavení se vám tak může hodit několik pomůcek: lepidlo pro pevné spojení jednotlivých dílů, pinzeta pro snadnou manipulaci a skalpel pro dokonalé vyříznutí jednotlivých částí.

Skládačka Paper Theater Castle in the Sky na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSkládačka Paper Theater Castle in the Sky

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak to bylo s biblickou potopou světa a máme se bát, že přijde znovu?

Noemova archa a mýtus o celosvětové potopě. Jaké jsou historické kořeny slavného příběhu a spekulace, že by se podobná katastrofa mohla v budoucnosti opakovat?

Duch syna zachránil stařence život

Příběh o setkání s duchem zesnulého syna, který po své smrti navštívil svou matku, paní Magdalenu, aby ji ochránil před nebezpečím, přináší nový pohled na fenomén duchovních zjevení.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Šokující odhalení na Orlíku: Duchové, tajemné rituály a ztracený poklad!

Tajemství zámku Orlík odhaleno: Prozkoumejte poutavý příběh od dob loupežníků přes paranormální události a spiritistické rituály, až k legendám o skrytých pokladech. Zavedeme vás do hlubin fascinující historie a nevysvětlitelných záhad, které se vinou kolem tohoto majestátního zámku nad Vltavou.