Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Krabičky na karty Krabička na karty Ultimate Guard Boulder 40+

Krabička na karty Ultimate Guard Boulder 40+

SKU: 66726
1. Barva

bílá

2. Barva

čirá

3. Barva

žlutá

4. Barva

červená

5. Barva

černá

139 

Praktická odolná krabička na karty se super-snadným otevíráním od společnosti Ultimate Guard pojme až 40 karet ve dvojím obalu (příp. 50 karet v jednoduchém obalu). Vnější rozměry cca 76 x 98,5 x 35 mm. Vnitřní rozměry cca 68,5 x 93 x 30 mm.

Krabička na karty Ultimate Guard Boulder 40+ na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKrabička na karty Ultimate Guard Boulder 40+

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Indiáni z Venuše

Indiáni z jezera Titicaca a jejich víra v mimozemský původ. Pocházeli jejich předci z Venuše? Historické záznamy, nálezy zlatých desek a teorie naznačují spojitost starověkých civilizací s vesmírnými návštěvníky.